Kolekcja Bregi

Meble młodzieżowe » Kolekcja Bregi

System mebli młodzieżowych Bregi to topowa propozycja skierowana do rodziców, dzieci i nastolatków ceniących w życiu kreatywne rozwiązania. Wszystkie korpusy mebli dostępne są w kolorze jesion. To naturalne tło wspaniale komponuje się z kolorystyką frontów. Fronty dostępne są aż w trzech kolorach: niebieski, grafit i fiolet.

Zróżnicowana kolorystyka frontów systemu mebli młodzieżowych Bregi to pierwszy, milowy krok mający na celu indywidualne podejście do wystroju wnętrz. Drugi krok to możliwość wyboru nadrukowanych na fronty wzorów graficznych.

W systemie mebli młodzieżowych Bregi poszczególnym kolorom frontów dedykowane są następujące wzory graficzne: kolor niebieski - wzór muzyczny i motocykl, kolor grafit - wzór dmuchawce, kolor fiolet - wzór moda. Możliwość nadrukowania wzorów graficznych dotyczy frontów: szafy 2D, regału 80, komody 3SZ, komody 2D i biurka.

System mebli młodzieżowych Bregi to nie tylko bogactwo wzorów i kolorów. Dzięki wielu elementom systemu można w funkcjonalny sposób stworzyć: strefę pracy - biurko i 4 rodzaje półek, strefę przechowywania - szafy, regały, komody, strefę wypoczynku - łóżko i szafki nocne, strefę zabawy i rozrywki - szafka RTV, półki i regały.

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
Galeria:

Kolekcja BREGI - fot. 1

Kolekcja BREGI - fot. 1

Kolekcja BREGI - fot. 2

Kolekcja BREGI - fot. 2

Kolekcja BREGI - fot. 3

Kolekcja BREGI - fot. 3

Kolekcja BREGI - fot. 4

Kolekcja BREGI - fot. 4

Kolekcja BREGI - fot. 5

Kolekcja BREGI - fot. 5
   
 

Komentarze

Jeśli chcesz zapytać o ten produkt, jego wersje, dostępność, itp. - skorzystaj z linka MASZ PYTANIA obok ceny (powyżej) lub skorzystaj z formularza kontaktowego tutaj. Zadawanie pytań w komentarzach poniżej bez zostawienia danych kontaktowych do siebie uniemożliwia nam kontakt z Wami :-(

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
Polecamy:
Ważne:
Meble RIBES
Przemysław Wielgosz
Zmyślona Słupska 30
63-645 Łęka Opatowska
Kontakt:
(pn - pt: 8:00 - 18:00)
(sobota: 8:00 - 13:00)
kom.: 515 775 744
kom.: 500 784 292
tel. / fax: (77) 414 96 36
e-mail: biuro@mebleribes.pl
Dane do faktury:
CEIDG: zobacz wpis
NIP: 619 188 17 00
REGON: 300 894 844